Skip links

Абсольвенти Лісової Школи

Абсольвент Лісової Школи — це пластун, котрий довів, що за рівнем теоретичної та практичної підготовки він є цілком готовий до того, щоб бути інструктором на юнацькому таборі. Не кожен, хто відбув табір ЛШ, стає абсольвентом.

Нижче подаємо перелік абсольвентів ЛШ із вказанням, якого року вони були на ЛШ. Гадаємо, що цей перелік допоможе комендантам таборів підбирати кваліфікованих інструкторів та членів проводу.


Примітка: перелік впорядкований за роком відбутої ЛШ. Тут не подається ніяких рейтингів — усі вони є абсольвентами! Інформація буде оновлюватись і доповнюватись. Проте, якщо ти помітив невідповідність і хочеш її якнайскоріше виправити, напиши нам: lsh.in.ua@gmail.com

ст.пл.скобАндріян ДорошЛьвів2021
ст.пл.Юрій ЗілановЛьвів2021
ст.пл.Гнат Думинець2021
ст.пл.скобОлександр ШевчукЖитомир2021
ст.пл.Віктор-Микола Гаврилюк2021
ст.пл.скобАндрій Попадюк2021
ст.пл.скобІван Фарміґа2021
ст.пл.скобРоман ЖолобкоІвано-Франківськ2019
ст.пл.скобЯрослав БулишинЛьвів2019
ст.пл.Назар СтарушокЛьвів2019
ст.пл.скобСемен СидоракСтрий2019
ст.пл.скобНазарій МатвіївСокаль2019
ст.пл.скобНазар ХорозРудки2019
ст.пл.скобІгор СкробкоЛьвів2019
ст.пл.скобМикола ЗахарчукЛьвів2019
ст.плРоман ВакирякБережани2018
ст.пл.скобРостислав ВербовецькийЛьвів2018
ст.пл.Назар ГапійТернопіль2018
ст.пл.Анатолій ГригорівІвано-Франківськ2018
ст.пл.Василь ДжасКрасне2018
ст.пл.Коваль ТарасЛьвів2018
пл.розв.Вадим КостюкЛьвів2018
ст.пл.скобМирослав ЛегунІвано-Франківськ2018
ст.пл.Максим МикиткаЛьвів2018
ст.пл.Тарас МовчанЛювен2018
ст.пл.Олександр ОзаркоІвано-Франківськ2018
ст.пл. прих.В’ячеслав ФєтісовКиїв2018
ст.пл.Володимир ХлєбніковЛьвів2018
ст.пл.Андрій ЧеберякКиїв2018
ст.пл.Василь БліхарськийНовий Розділ2017
ст.пл.Андрій МудрицькийРудки2017
пл.сен.праціВолодимир ГеншлякКам'янець-Подільський2017
ст.пл.скобСтаніслав ТерлецькийІвано-Франківськ2017
ст.пл.скобВладислав ОховВінниця2017
ст.пл.Ігор БоженкоЛьвів2017
ст.пл. скобІгор СлободянюкКалинівка2017
ст.пл.скобДмитро Дем’яненкоТернопіль2017
ст.пл.Іван БордунЛьвів2016
ст.пл.Олег ТабунЛьвів2016
ст.пл.скобТарас СтепанюкКиїв2016
ст.пл.скобМаксим БадікЛьвів2016
ст.пл.Остап СтопецьРудки2016
ст.пл.скобЮра КаратникЛьвів2016
ст.пл.гетьм.скобРоман ТимоцкоЛьвів2016
ст.пл.Євген МиколишинЛьвів2016
ст.пл.прих.Василь РепецькийРудки2016
ст.пл.скобТарас Любарець-РемезовськийКиїв2016
ст.пл.Дмитро ПащукЛьвів2015
ст.пл.Анатолій ГрицюкТернопіль2015
ст.пл.скоб.Олексій СапигаЧернівці2015
ст.пл.прих.Андрій ЧипуркоЛьвів2015
пл.розв.Любомир ОлеськівСтрий2015
ст.пл.прих.Василь БаглайНовий Розділ2015
ст.пл.скоб.Ігор ГангалаЧернівці2015
ст.пл.Богдан ШемберкоКиїв2015
ст.пл.прих.Богдан ДовганикТернопіль2015
ст.пл.скоб.Роман ШумикРудки2015
ст.пл.Олег МаркоЛьвів2015
ст.пл.Павло КобзарЖитомир2015
ст. пл.Роман БалукЛьвів2014
ст. пл. гетьм. скобКудлик НазарЛьвів2014
ст. пл.Бовкіт МиколаЖидачів2014
ст. пл.скобМаковський ЗахарЖитомир2014
ст. пл.Матвій ДухЛьвів2014
ст. пл. прихОлег ПодолюкЛьвів2014
ст. пл. прихАндрій АврамкінЛьвів2014
ст. пл.Олег Вдов’якКиїв2014
ст. пл.Євген ЛемешенкоФастів2014
ст. пл. прих.Дмитро СиротюкТернопіль2014
пл.сен.Костянтин СергєєвНікополь2014
ст. пл.Назар ДомбровецькийБуськ2014
ст. пл.Віталій ШляховийЖитомир2014
ст. пл.Петро ГригорашІвано-Франківськ2013
ст. пл. скобОрест ГривнякЛьвів2013
ст. пл. прих.Роман ДобровольськийІвано-Франківськ2013
ст.пл.скобТарас ІщикЛьвів2013
ст. пл.Роман КулінецьБроди2013
ст. пл. прих.Андрій СидоракІвано-Франківськ2013
ст. пл. скобРостислав ХодоровськийІвано-Франківськ2013
ст. пл. скобМикита ПетікКиїв2013
ст. пл. скобОлег ЛапковськийЛуцьк2013
ст. пл.Олег ШайногаКиїв2013
ст. пл.Ярослав ШурготТернопіль2013
ст. пл.Тарас СичІвано-Франківськ2013
ст. пл. прихМихайло СемегенІвано-Франківськ2013
ст.пл.скобРоман АндріївЛьвів2012
ст.пл.скобМарко РоманівЛьвів2012
ст.пл.гетьм.скобАндрій ЛузанКиїв2012
ст.пл.Любомир ПолюгаЛьвів2012
ст.пл.прих.Сергій КорольчукТернопіль2012
ст.пл.прих.Вадим ПетрукОстрог2012
ст.пл.гетьм.скобРоман ЛозинськийЛьвів2012
ст. пл.Тарас ЛиповийТернопіль2012
ст.пл.прих.Ярослав ЄлісєєвСтрий2012
ст.пл.прих.Володимир ПосівничРудки2012
ст.пл.прих.Остап СепикСтрий2012
ст.пл.скобСашко ШмигельськийЛуцьк2012
ст.пл.прих.Юрій КурилоРудки2012
ст.пл.Руслан РябокіньКиїв2012
ст.пл.прих.Юрій КовальчукЛуцьк2012
ст.пл.Максим ВікарчукЖитомир2012
ст.пл.Андрій БабичВінниця2012
ст.пл.прих.Микола ВеприкТернопіль2012
ст.пл.Микола ДанилівІвано-Франківськ2011
ст.пл.Юрій ПоліщукТернопіль2011
ст.пл.прих.Назар МельничукКоломия2011
ст.пл.скобАндрій ПивоварчукЛьвів2011
ст.пл.Максим СтуділкоВінниця2011
cт.пл.Олег ШурготБережани2011
ст.пл.прих.Андрій МельничукКоломия2011
ст.пл.Андрій КоролишинІвано-Франківськ2011
ст.пл.Роман КазьмірчукБроди2011
ст.пл.скобВолодимир ЛитвинЛьвів2011
ст.пл.Павло КулінецьБроди2011
ст.пл.прих.Тарас СадовийНовий Розділ2011
ст.пл.скобМикола ЯриновськийІвано-Франківськ2010
ст.пл.Іван КисилицяЧернівці2010
ст.пл.прих.Ярема ГрицівЛьвів2010
ст.пл.прихЯрема ДульЛьвів2010
ст.пл.Андрій СпівакЛьвів2010
ст.пл.Роман КучкудаЛьвів2010
ст.пл.прих.Дмитро СтарощакЛьвів2010
ст.пл.прих.Олесь МікулаЛьвів2010
ст.пл.скобВолодя ШурготБережани2010
ст. пл. скобСтаніслав ПровальнийІвано-Франківськ2009
пл. скобАндрій СадлякКиїв2009
пл. скобШимків ЛюбомирТернопіль2009
ст.пл.скобАндрій ЖовтанецькийЛьвів2009
ст.пл.скоб- гребецьПетро СадовийНовий Розділ2009
ст.пл.скобВолодимир МисакЛьвів2009
ст.пл.прих.Дмитро ЯремаІвано-Франківськ2009
ст.пл.прих.Олег КеміньІвано-Франківськ2009
ст.пл.Тарас МарчукІвано-Франківськ2009
ст.пл.прих.Андрій ВолгінРівне2009
ст.пл.Богдан ПацканьКиїв2009
ст. пл. скобАндрій БорсукЛьвів2008
ст. пл.Олег БіликЗборів2008
ст. пл.Любомир ЗубЛьвів2008
ст. пл. прих.Павло ГрицюкРівне2008
ст. пл.Олег ОсадцяЛьвів2008
ст. пл. скобВолодимир ПедькоЧеркаси2008
ст. пл. прих.Сергій СабоРівне2008
ст. пл.Святослав СтецьЛьвів2008
ст. пл. прих.Іван ЧирЛьвів2008
пл. скобТарас ВолянюкТернопіль2006
Лев ГалібейНюарк2006
Дмитрій ГрицівДетройт2006
ст. пл. прих.Михайло ДяківЛьвів2006
ст. пл. прих.Андрій КорпанЛьвів2006
пл. скобПавло ЛабінськийЛьвів2006
ст. пл.Василь МартюкЗборів2006
ст. пл. прих.Віктор МізюкЛуцьк2006
ст. пл.Олексій ОніщукІвано-Франківськ2006
пл. розв.Роман ТичківськийРогатин2006
ст. пл. скобОлександр АргатКиїв2005
ст. пл.Богдан БайготаЛуцьк2005
ст. пл.Бліновський АндрійЛьвів2005
ст. пл. скобАндрій ВахнійЛьвів2005
ст. пл. скобЮрій ГвоздовичЛьвів2005
ст. пл. прих.Віктор ГурнякТернопіль2005
ст. пл. скобЯрема ДухЛьвів2005
ст. пл.Олег ЛитвинЛьвів2005
ст. пл. прих.Богдан СолопчукКиїв2005
ст. пл.Роман СтебницькийЛьвів2005
ст. пл.Володимир ТокачУжгород2005
ст. пл. скобВолодимир ШипівдичНовий Розділ2005
ст. пл. скобСергій ШкаранЛьвів2005
ст. пл.Роман ШуликОстрог2005
ст. пл.Іван ГаврилкоЛьвів2004
ст. пл. скобОлег ГулаЛьвів2004
ст. пл. скобЯрослав ДумичЛьвів2004
ст. пл. скобНазар ЗелінкаЛьвів2004
ст. пл.Віталій ЗленкоКиїв2004
пл. сен.Геннадій ІванченкоМаріуполь2004
пл. розв.Андрій КутинськийІвано-Франківськ2004
ст. пл.Олександр ОстапйовськийЛуцьк2004
пл. сен.Сергій СмуткоСоколівське2004
ст. пл.Василь ШипівдичНовий Розділ2004
ст. пл. скобВіталій ШпакЛуцьк2004
ст.пл.Мар’ян КормошЛьвів2003
ст. пл.Микола БігусЗборів2003
ст. пл. скобВасиль ВенгеракЛьвів2003
ст. пл.Володимир ВусРівне2003
ст. пл.Микола МузалаЛьвів2003
ст. пл.Юрій ПолевийЛьвів2003
ст. пл. скобРостислав ПужаковськийНовий Розділ2003
ст. пл. скобОлександр СвистунЛьвів2003
ст. пл. скобВіталій ТроцьЛьвів2003
ст. пл.Ігор ШевчукІвано-Франківськ2003
ст. пл.Ярослав ЮрчишинЛьвів2003
ст. пл. скобСтаніслав АндрійчукДонецьк2002
ст. пл.Микола БоднарукІвано-Франківськ2002
пл. розв.Ростислав ВисочанНовий Розділ2002
ст. пл.Андрій ГевкоТернопіль2002
ст. пл.Андрій КорольІвано-Франківськ2002
ст. пл.Андрій КупинаТернопіль2002
ст. пл.Марцінків РусланІвано-Франківськ2002
пл. розв.Микола МіщенкоУжгород2002
ст. пл.Олег МенівІвано-Франківськ2002
ст. пл. скобАндрій МудрийЛьвів2002
пл. сен.Орест ОлійникЛьвів2002
ст. пл.Ігор ОсідачЛьвів2002
ст. пл.Микола ПриймакЧерніїв2002
пл. розв.Андрій РебрикУжгород2002
ст. пл.Борис ФранкевичМюнхен2002
ст. пл.Михайло ДворакУжгород2000
ст. пл.Максим ЗалецькийЛьвів2000
ст. пл.Василь КарабінУжгород2000
ст. пл. скобМаркуц ІгорЛьвів2000
ст. пл.Роман ОрищенкоЧеркаси2000
ст. пл.Святослав ОсадцяЛьвів2000
ст. пл.Олександр СерветникРівне2000
ст. пл.Анатолій СмаглюкРівне2000
ст. пл. скобРоман ШемчукРівне2000
ст. пл.Костянтин Яковчук-БесарабЛуцьк2000
ст. пл.Остап ВихопеньЛьвів1999
ст. пл.Петро ГавришІвано-Франківськ1999
ст. пл.Андрій ГоракЛьвів1999
ст. пл.Ігор ДрогобицькийІвано-Франківськ1999
ст. пл.Іван СелехманУжгород1999