Skip links

Абсольвенти Лісової Школи

Абсольвент Лісової Школи — це пластун, котрий довів, що за рівнем теоретичної та практичної підготовки він є цілком готовий до того, щоб бути інструктором на юнацькому таборі. Не кожен, хто відбув табір ЛШ, стає абсольвентом.

Нижче подаємо перелік абсольвентів ЛШ із вказанням, якого року вони були на ЛШ. Гадаємо, що цей перелік допоможе комендантам таборів підбирати кваліфікованих інструкторів та членів проводу.


Примітка: перелік впорядкований за роком відбутої ЛШ. Тут не подається ніяких рейтингів — усі вони є абсольвентами! Інформація буде оновлюватись і доповнюватись. Проте, якщо ти помітив невідповідність і хочеш її якнайскоріше виправити, напиши нам: lsh.in.ua@gmail.com

ст.пл.Назар СтарушокЛьвівЛШ 62-2019
ст.пл.скобСемен СидоракСтрийЛШ 62-2019
ст.пл.скобНазарій МатвіївСокальЛШ 62-2019
ст.пл.скобНазар ХорозРудкиЛШ 62-2019
ст.пл.скобІгор СкробкоЛьвівЛШ 62-2019
ст.пл.скобМикола ЗахарчукЛьвівЛШ 62-2019
ст.плРоман ВакирякБережаниЛШ 60-2018
ст.пл.скобРостислав ВербовецькийЛьвівЛШ 60-2018
ст.пл.Назар ГапійТернопільЛШ 60-2018
ст.пл.Анатолій ГригорівІвано-ФранківськЛШ 60-2018
ст.пл.Василь ДжасКраснеЛШ 60-2018
ст.пл.Коваль ТарасЛьвівЛШ 60-2018
пл.розв.Вадим КостюкЛьвівЛШ 60-2018
ст.пл.скобМирослав ЛегунІвано-ФранківськЛШ 60-2018
ст.пл.Максим МикиткаЛьвівЛШ 60-2018
ст.пл.Тарас МовчанЛювенЛШ 60-2018
ст.пл.Олександр ОзаркоІвано-ФранківськЛШ 60-2018
ст.пл. прих.В'ячеслав ФєтісовКиївЛШ 60-2018
ст.пл.Володимир ХлєбніковЛьвівЛШ 60-2018
ст.пл.Андрій ЧеберякКиївЛШ 60-2018
ст.пл.Василь БліхарськийНовий РозділЛШ 59-2017
ст.пл.Андрій МудрицькийРудкиЛШ 59-2017
пл.сен.праціВолодимир ГеншлякКам'янець-ПодільськийЛШ 59-2017
ст.пл.скобСтаніслав ТерлецькийІвано-ФранківськЛШ 59-2017
ст.пл.скобВладислав ОховВінницяЛШ 59-2017
ст.пл.Ігор БоженкоЛьвівЛШ 59-2017
ст.пл. скобІгор СлободянюкКалинівкаЛШ 59-2017
ст.пл.скобДмитро Дем'яненкоТернопільЛШ 59-2017
ст.пл.Іван БордунЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.Олег ТабунЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.скобТарас СтепанюкКиївЛШ 58-2016
ст.пл.скобМаксим БадікЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.Остап СтопецьРудкиЛШ 58-2016
ст.пл.скобЮра КаратникЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.гетьм.скобРоман ТимоцкоЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.Євген МиколишинЛьвівЛШ 58-2016
ст.пл.прих.Василь РепецькийРудкиЛШ 58-2016
ст.пл.скобТарас Любарець-РемезовськийКиївЛШ 58-2016
ст.пл.Дмитро ПащукЛьвівЛШ 56-2015
ст.пл.Анатолій ГрицюкТернопільЛШ 56-2015
ст.пл.скоб.Олексій СапигаЧернівціЛШ 56-2015
ст.пл.прих.Андрій ЧипуркоЛьвівЛШ 56-2015
пл.розв.Любомир ОлеськівСтрийЛШ 56-2015
ст.пл.прих.Василь БаглайНовий РозділЛШ 56-2015
ст.пл.скоб.Ігор ГангалаЧернівціЛШ 56-2015
ст.пл.Богдан Шемберко КиївЛШ 56-2015
ст.пл.прих.Богдан ДовганикТернопільЛШ 56-2015
ст.пл.скоб.Роман Шумик РудкиЛШ 56-2015
ст.пл.Олег МаркоЛьвівЛШ 56-2015
ст.пл.Павло КобзарЖитомирЛШ 56-2015
ст. пл.Роман БалукЛьвівЛШ 55-2014
ст. пл. гетьм. скобКудлик НазарЛьвівЛШ 55 - 2014
ст. пл.Бовкіт МиколаЖидачівЛШ 55-2014
ст. пл.скобМаковський ЗахарЖитомирЛШ 55-2014
ст. пл.Матвій ДухЛьвівЛШ 55-2014
ст. пл. прихОлег ПодолюкЛьвівЛШ 55-2014
ст. пл. прихАндрій АврамкінЛьвівЛШ 55-2014
ст. пл.Олег Вдов'якКиївЛШ 55-2014
ст. пл.Євген ЛемешенкоФастівЛШ 55-2014
ст. пл. прих.Дмитро СиротюкТернопільЛШ 55-2014
пл.сен.Костянтин СергєєвНікопольЛШ 55-2014
ст. пл.Назар ДомбровецькийБуськЛШ 55-2014
ст. пл.Віталій ШляховийЖитомирЛШ 55-2014
ст. пл.Петро ГригорашІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст. пл. скобОрест ГривнякЛьвівЛШ 53-2013
ст. пл. прих.Роман ДобровольськийІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст.пл.скобТарас ІщикЛьвівЛШ 53-2013
ст. пл.Роман КулінецьБродиЛШ 53-2013
ст. пл. прих.Андрій СидоракІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст. пл. скобРостислав ХодоровськийІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст. пл. скобМикита ПетікКиївЛШ 53-2013
ст. пл. скобОлег ЛапковськийЛуцькЛШ 53-2013
ст. пл.Олег ШайногаКиївЛШ 53-2013
ст. пл.Ярослав ШурготТернопільЛШ 53-2013
ст. пл.Тарас СичІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст. пл. прихМихайло СемегенІвано-ФранківськЛШ 53-2013
ст.пл.скобРоман АндріївЛьвівЛШ 51-2012
ст.пл.скобМарко РоманівЛьвівЛШ 51-2012
ст.пл.гетьм.скобАндрій ЛузанКиївЛШ 51-2012
ст.пл.Любомир ПолюгаЛьвівЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Сергій КорольчукТернопільЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Вадим ПетрукОстрогЛШ 51-2012
ст.пл.гетьм.скобРоман ЛозинськийЛьвівЛШ 51-2012
ст. пл.Тарас Липовий ТернопільЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Ярослав ЄлісєєвСтрийЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Володимир ПосівничРудкиЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Остап СепикСтрийЛШ 51-2012
ст.пл.скобСашко ШмигельськийЛуцькЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Юрій КурилоРудкиЛШ 51-2012
ст.пл.Руслан РябокіньКиївЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Юрій КовальчукЛуцькЛШ 51-2012
ст.пл.Максим ВікарчукЖитомирЛШ 51-2012
ст.пл.Андрій БабичВінницяЛШ 51-2012
ст.пл.прих.Микола ВеприкТернопільЛШ 51-2012
ст.пл.Павло КулінецьБродиЛШ 50-2011
ст.пл.прих.Тарас СадовийНовий РозділЛШ 50-2011
ст.пл.Микола ДанилівІвано-ФранківськЛШ 50-2011
ст.пл.Юрій ПоліщукТернопільЛШ 50-2011
ст.пл.прих.Назар МельничукКоломияЛШ 50-2011
ст.пл.скобАндрій ПивоварчукЛьвівЛШ 50-2011
ст.пл.Максим СтуділкоВінницяЛШ 50-2011
cт.пл.Олег ШурготБережаниЛШ 50-2011
ст.пл.прих.Андрій МельничукКоломияЛШ 50-2011
ст.пл.Андрій КоролишинІвано-ФранківськЛШ 50-2011
ст.пл.Роман КазьмірчукБродиЛШ 50-2011
ст.пл.скобВолодимир ЛитвинЛьвівЛШ 50-2011
ст.пл.скобМикола ЯриновськийІвано-ФранківськЛШ 49-2010
ст.пл.Іван КисилицяЧернівціЛШ 49-2010
ст.пл.прих.Ярема ГрицівЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.прихЯрема ДульЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.Андрій СпівакЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.Роман КучкудаЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.прих.Дмитро СтарощакЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.прих.Олесь МікулаЛьвівЛШ 49-2010
ст.пл.скобВолодя ШурготБережаниЛШ 49-2010
ст. пл. скобСтаніслав ПровальнийІвано-ФранківськЛШ 47-2009
пл. скобАндрій СадлякКиївЛШ 47-2009
пл. скобШимків ЛюбомирТернопільЛШ 47-2009
ст.пл.скобАндрій ЖовтанецькийЛьвівЛШ 47-2009
ст.пл.скоб- гребецьПетро СадовийНовий РозділЛШ 47-2009
ст.пл.скобВолодимир МисакЛьвівЛШ 47-2009
ст.пл.прих.Дмитро ЯремаІвано-ФранківськЛШ 47-2009
ст.пл.прих.Олег КеміньІвано-ФранківськЛШ 47-2009
ст.пл.Тарас МарчукІвано-ФранківськЛШ 47-2009
ст.пл.прих.Андрій ВолгінРівнеЛШ 47-2009
ст.пл.Богдан ПацканьКиївЛШ 47-2009
ст. пл. скобАндрій БорсукЛьвівЛШ 46 - 2008
ст. пл.Олег БіликЗборівЛШ 46 - 2008
ст. пл.Любомир ЗубЛьвівЛШ 46 - 2008
ст. пл. прих.Павло ГрицюкРівнеЛШ 46 - 2008
ст. пл.Олег ОсадцяЛьвівЛШ 46 - 2008
ст. пл. скобВолодимир ПедькоЧеркасиЛШ 46 - 2008
ст. пл. прих.Сергій СабоРівнеЛШ 46 - 2008
ст. пл.Святослав СтецьЛьвівЛШ 46 - 2008
ст. пл. прих.Іван ЧирЛьвівЛШ 46 - 2008
пл. скобТарас ВолянюкТернопільЛШ 44 - 2006
Лев ГалібейНюаркЛШ 43 - 2006
Дмитрій ГрицівДетройтЛШ 43 - 2006
ст. пл. прих.Михайло ДяківЛьвівЛШ 44 - 2006
ст. пл. прих.Андрій КорпанЛьвівЛШ 44 - 2006
пл. скобПавло ЛабінськийЛьвівЛШ 44 - 2006
ст. пл.Василь МартюкЗборівЛШ 44 - 2006
ст. пл. прих.Віктор МізюкЛуцькЛШ 44 - 2006
ст. пл.Олексій ОніщукІвано-ФранківськЛШ 44 - 2006
пл. розв.Роман ТичківськийРогатинЛШ 44 - 2006
ст. пл. скобОлександр АргатКиївЛШ 42 - 2005
ст. пл.Богдан БайготаЛуцькЛШ 42 - 2005
ст. пл.Бліновський АндрійЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл. скобАндрій ВахнійЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл. скобЮрій ГвоздовичЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл. прих.Віктор ГурнякТернопільЛШ 42 - 2005
ст. пл. скобЯрема ДухЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл.Олег ЛитвинЛьвівЛШ ч42 - 2005
ст. пл. прих.Богдан СолопчукКиївЛШ 42 - 2005
ст. пл.Роман СтебницькийЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл.Володимир ТокачУжгородЛШ 42 - 2005
ст. пл. скобВолодимир ШипівдичНовий РозділЛШ 42 - 2005
ст. пл. скобСергій ШкаранЛьвівЛШ 42 - 2005
ст. пл.Роман ШуликОстрогЛШ 42 - 2005
ст. пл.Іван ГаврилкоЛьвівЛШ 41 - 2004
ст. пл. скобОлег ГулаЛьвівЛШ 41 - 2004
ст. пл. скобЯрослав ДумичЛьвівЛШ 41 - 2004
ст. пл. скобНазар ЗелінкаЛьвівЛШ 41 - 2004
ст. пл.Віталій ЗленкоКиївЛШ 41 - 2004
пл. сен.Геннадій ІванченкоМаріупольЛШ 41 - 2004
пл. розв.Андрій КутинськийІвано-ФранківськЛШ 41 - 2004
ст. пл.Олександр ОстапйовськийЛуцькЛШ 41 - 2004
пл. сен.Сергій СмуткоСоколівськеЛШ 41 - 2004
ст. пл.Василь ШипівдичНовий РозділЛШ 41 - 2004
ст. пл. скобВіталій ШпакЛуцькЛШ 41 - 2004
ст.пл.Мар'ян КормошЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл.Микола БігусЗборівЛШ 39 - 2003
ст. пл. скобВасиль ВенгеракЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл.Володимир ВусРівнеЛШ 39 - 2003
ст. пл.Микола МузалаЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл.Юрій ПолевийЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл. скобРостислав ПужаковськийНовий РозділЛШ 39 - 2003
ст. пл. скобОлександр СвистунЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл. скобВіталій ТроцьЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл.Ігор ШевчукІвано-ФранківськЛШ 39 - 2003
ст. пл.Ярослав ЮрчишинЛьвівЛШ 39 - 2003
ст. пл. скобСтаніслав АндрійчукДонецькЛШ 38 - 2002
ст. пл.Микола БоднарукІвано-ФранківськЛШ 38 - 2002
пл. розв.Ростислав ВисочанНовий РозділЛШ 38 - 2002
ст. пл.Андрій ГевкоТернопільЛШ 38 - 2002
ст. пл.Андрій КорольІвано-Франківськ ЛШ 38 - 2002
ст. пл.Андрій КупинаТернопільЛШ 38 - 2002
ст. пл.Марцінків РусланІвано-ФранківськЛШ ч. 38 - 2002
пл. розв.Микола МіщенкоУжгородЛШ 38 - 2002
ст. пл.Олег МенівІвано-ФранківськЛШ 38 - 2002
ст. пл. скобАндрій МудрийЛьвівЛШ 38 - 2002
пл. сен.Орест ОлійникЛьвівЛШ 38 - 2002
ст. пл.Ігор ОсідачЛьвівЛШ 38 - 2002
ст. пл.Микола ПриймакЧерніївЛШ 38 - 2002
пл. розв.Андрій РебрикУжгородЛШ 38 - 2002
ст. пл.Борис ФранкевичМюнхенЛШ 38 - 2002
ст. пл.Михайло ДворакУжгородЛШ 35 - 2000
ст. пл.Максим ЗалецькийЛьвівЛШ 35 - 2000
ст. пл.Василь КарабінУжгородЛШ 35 - 2000
ст. пл. скобМаркуц ІгорЛьвівЛШ 35 - 2000
ст. пл.Роман ОрищенкоЧеркасиЛШ 35 - 2000
ст. пл.Святослав ОсадцяЛьвівЛШ ч35 - 2000
ст. пл.Олександр СерветникРівнеЛШ 35 - 2000
ст. пл.Анатолій СмаглюкРівнеЛШ 35 - 2000
ст. пл. скобРоман Шемчук РівнеЛШ 35 - 2000
ст. пл.Костянтин Яковчук-БесарабЛуцькЛШ 35 - 2000
ст. пл.Остап ВихопеньЛьвівЛШ 34 - 1999
ст. пл.Петро ГавришІвано-ФранківськЛШ 34 - 1999
ст. пл.Андрій ГоракЛьвівЛШ 34 - 1999
ст. пл.Ігор ДрогобицькийІвано-ФранківськЛШ 34 - 1999
ст. пл.Іван СелехманУжгородЛШ 34 - 1999
ст. пл.Руслан СолиджукКосівЛШ 34 - 1999
ст. пл.Стефан КвасАвстраліяЛШ 32 - 1998
ст. пл.Костянтин ВасилиженкоАвстраліяЛШ 32 - 1998