Skip links

Як підтримати ЛШ в Україні

Ми прагнемо забезпечити сталий розвиток і високу планку юнацьких пластових таборів. ЛШ робить це вже понад пів століття, виховуючи та навчаючи інструкторів і членів проводу. Для досягнення цієї мети сьогодні працює багато людей. Масштаб проекту і виклики, які стоять перед нами потребують участі тих, хто відчуває вагу і цінність пластової методи, їхнього плеча поруч.

Будемо раді, якщо ти підставиш своє в будь-який зручний спосіб. Нижче знайдеш кілька варіантів, а також додаткову інформацію на часті запитання.

1. Чи можу допомогти готівкою?

Основним пріоритетом маємо безготівковий варіант, що допоможе чітко фіксувати надходження коштів та людей, котрі нам допомагають. Але якщо це єдиний варіант, контактуй з відповідним діловодом, контакти є нижче.

2. Куди підуть гроші?

Гроші потрапляють у Фонд ЛШ і будуть витрачені на організаційні та матеріальні потреби для розвитку і проведення вишколу.

3. Як я буду знати на що витрачені кошти?

Після кожного табору Референтура надсилатиме фінансовий звіт на що витрачені кошти.

Також Ти можеш підтримати ЛШ гаманцем з чітким проханням на що мають бути витрачені кошти. А Референтура зобов’язується виконати твоє прохання з додатковим узгодженням деталей.

4. Якщо в мене є інший варіант допомоги або ж додаткові питання?

Ось контакти члена Крайової Референтури, який готовий відповісти на всі запитання чи пропозиції:

Андрій Співак — Референт фінансів ЛШ в Україні.
E-mail для контакту — avokado182@gmail.com

Дякуємо, що дочитав/ла!

Разом — сила

СКОБ!