Терен табору ЛШ — то дуже особливе місце чи то в Ґантері чи на Гнилому Потоці, частина його міфу-легенди. На жаль, з певних причин (хвороба лісу, промислове вирубування) терен поблизу Славська зазнав змін.
Референтура ЛШ в Україні співдіє з місцевою владою та лісництвом, аби відновити масиви дерев, щоби Школа була «лісовою». В околицях табору висаджено 15 тисяч саджанців різних порід, а референтура в Україні купила 11 саджанців західного платану (Сикамор).
Це дуже довговічні, невибагливі і красиві дерева, котрі розростаються до 10м в діаметрі та 20м у висоту. Ми розсадили їх в різних місцях і вже в скорому часі біля кухні, на місцях занять, поруч каплички розростуться ці велетні.
В нас була ідея якось назвати ці дерева, аби в певний спосіб їх розрізняти чи просто, щоб легше було дбати про них, зрештою, просто з цікавості. Та зрозуміли, що вони є певним символом відродження терену, тяглістю традиції і оптимізму. Тож подумали, що до насадження можуть долучитись ті, хто вболіває за ЛШ, залишивши по собі «видимий» слід.
Отже, підтримати ЛШ можна «придбавши» один такий саджанець. Ми виготовимо невелику позначку і кожен, хто проходитиме повз знатиме, що та чи інша особа, курінь, пластова Станиця чи Край зробили свій внесок в розвиток ЛШ та її території на «Гнилому Потоці».
Вклали свою лепту в плекання добрих цінностей серед пластових провідників, котрі працюють з юнацтвом.