Skip links

Стипендія для учасника ЛШ

Наша ціль — зробити ЛШ доступним вишколом для кожного. Щоб кожен, хто вартий її перейти не мав зайвих цьому перешкод. Зокрема фінансових. Ми свідомі того, що на Школу приїжджають волонтери, котрі витрачають власний час, зусилля і кошти. І власне використання останнього ми б хотіли зменшити чи звести до можливого мінімуму.

«Де скарб твій, там буде й серце твоє» — казав євангелист. Отже, якшо нам залежить на добрих провідниках та інструкторах в одному з найважливіших елементів юнацької програми, то кожен по-своєму дбатиме за це. Ми ж від себе лише намагаємося створити умови для цього.

Стипендія ЛШ — це «завішана» вкладка, яку будь-хто може сплатити для участі у вишколі булавних (I рівень, учасники) для будь-якої кількості зарахованих учасників вишколу.
Внесок на вкладку можна зробити в будь-якому відсотковому розмірі її повної суми. Зробити це можна лише після підвтердження зарахування на вишкіл відповідного кандидата.
Також “благодійно вкладкою” може вважатись компенсація затрат на дорогу учасника чи інші обов’язкові витрати при підготовці до табору.
В цьому випадку ми просимо “жертводавців” в зручний спосіб повідомити провід відповідного вишколу про фінансову поміч конкретному учаснику. Ця інформаця буде подана до загального фінансового звіту табору.

1. Приклади:

  • курінь УСП/УПС робить внесок на участь когось із своїх членів сплачуючи вкладку, її частину чи вартість дороги на ЛШ;
  • станиця робить внесок на участь когось зі свого членства, покриваючи вкладку чи її частину. При цьому учасник, після відбуття вишколу, зобов’язується відбути в проводі осередкових таборів певну кількість разів, аби віддячити цю «справу ґонору»;
  • Будь-який крайовий провід фінансує участь (чи дорогу) когось із членів для набуття відповідних кваліфікацій, тим самим підвищуючи якість юнацьких таборів в себе на терені.

2. Хочу переслати кошти. Куди?

Реквізити для внеску на розвиток ЛШ:
Картка ПриватБанку — 5168 7450 3007 6068
Отримувач — Пужаковський Ростислав Валерійович

Якщо надсилатимеш кошти через термінал самообслуговування, будь ласка, вказуй своє ім’я та прізвище — то важливо.

Якщо цікавить інший спосіб чи маєш додаткові запитання стосовно цього, шукай контакт нижче.

Для того, аби з’ясувати додаткові запитання чи висловити альтернативну пропозицію, просимо звернутись до крайового референта ЛШ в Україні — Ростика Пужаковського: r.puzhakovskyi@gmail.com

Дякуємо, що дочитав/ла!

Разом — сила

СКОБ!